Valstybinė kalbos inspekcija ir KTU Interneto paslaugų centras DOMREG surengė nuotolinį seminarą-diskusiją

Data

2020 11 02

Įvertinimas
3
Feisbukui DOMENAS-page0003.jpg

       Spalio 27 d. Valstybinė kalbos inspekcija ir KTU Interneto paslaugų centras DOMREG  organizavo nuotolinį seminarą-diskusiją „Taisyklinga kalba internete ir reklamoje: problemos ir jų sprendimo būdai“

       Pranešimus skaitė ir į klausimus atsakė Inspekcijos  viršininkas Audrius Valotka, Kauno technologijos universiteto Interneto paslaugų centro DOMREG rinkodaros ir komunikacijos specialistas Vaidotas Jakuška, Vilniaus universiteto Duomenų mokslo ir skaitmeninių technologijų instituto mokslininkas dr. Gintautas Grigas, Ryšių reguliavimo tarnybos Saugesnio interneto skyriaus vedėjas Vilius Nakutis, Valstybinės lietuvių kalbos komisijos vyr. specialistė Aistė Pangonytė, Valstybinio patentų biuro direktoriaus pavaduotoja Lina Mickienė, KTU Interneto paslaugų centro DOMREG Klientų aptarnavimo skyriaus vadovas Tomas Mackus.

      Diskutuota, kaip mažinti žalingą turinį ir šveplavimą domenų varduose, prekių ženkluose, išorinėje reklamoje ir internete. Dalyvauti seminare buvo pakviesti savivaldybių administracijų kalbos tvarkytojai.